LONOTEC I antčiužinis 5cm

New product

LIETUVIŠKAS GAMINYS

LONO-TEC I

Smulkiau

65,00 € .

  • 800*2000 mm
  • 900*2000 mm
  • 1400*2000 mm
  • 1600*2000 mm
  • 1800*2000 mm

Apie prekę

Putų poliuretano antčiužinis

Minkštas putų poliuretano antčiužinis yra skirtas padidinti komforto lygį, mažinti spaudimą, atpalaiduoti raumenis ir sąnarius. Antčiužinio tvirtas ir ilgaamžis pagrindas yra iš orui pralaidžios medžiagos LONO-TEC I™. Aukštis apie 5 cm.

Švelnus užvalkalas yra iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Užvalkalas nuvelkamas, turi užtrauktuką visose keturiose kraštinėse. Užvalkalą galima skalbti iki 60°C temperatūroje. Suteikiama 2 metų garantija.

Antčiužinio pagrindas

Antčiužinio pagrindas sudarytas iš ilgaamžės, orui pralaidžios ir elastingos, specialaus tankio (tik šiame antčiužinyje naudojamos) medžiagos „Lono-Tec I™“. Ji yra išskirtinai minkšta ir suteikia unikalų komfortą miego metu.  


Lono-Tec I™ tai unikali putų poliuretano medžiaga, kurios medžiagos tankis yra 25-35 kg/m3.

Antčiužinio tvirtinimas

Antčiužinio kampuose ant užvalkalo yra specialios elastingos juostelės, skirtos tvirtinimui prie čiužinio.

Trikotažinis audinys

Švelnus užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra natūralios medvilnės pluošto. Užvalkalas nuvelkamas, turi užtrauktuką visose keturiose kraštinėse ir yra skalbiamas iki 60ºC temperatūroje.

„Oeco-Tex®“ – šiuo sertifikatu žymimos saugios, nuodingų lakiųjų dalelių į aplinką neskleidžiančios medžiagos. Produktai, pažymėti ženkleliu „Pasitikėjimas tekstile“, garantuotai neturi alergiškų medžiagų, formalgehidų, sunkiųjų metalų ar draudžiamų pesticidų. Tai labai svarbu tekstilėje, skirtoje kūdikiams.

 

 

 

 

Atsiliepimai

No customer reviews for the moment.

Parašyti atsiliepimą

LONOTEC I antčiužinis 5cm

LONOTEC I antčiužinis 5cm

LIETUVIŠKAS GAMINYS

LONO-TEC I