Sumažinta kaina! Čiužinys Vega Padidinti

Čiužinys Vega

New product

LIETUVIŠKAS GAMINYS

Smulkiau

127,50 € .

-15%

150,00 € .

  • 800*2000 mm
  • 900*2000 mm
  • 1400*2000 mm
  • 1600*2000 mm

Apie prekę

Aukštis Garantija
19 cm 2 metai

 

 

Tai kvėpuojantis spyruoklinis čiužinys, kurio pagrindą sudaro kišeninių spyruoklių blokas ir klasikinis putų poliuretanas.

Dvipusis čiužinys gerai prisitaiko prie žmogaus kūno anatomijos, nes gaminamas naudojant nesujungtų tarpusavyje ir tekstiliniais maišeliais apsiūtų spyruoklių sistemą. Ji leidžia kiekvienai spyruoklei reaguoti į kūno linijas atskirai, todėl, judant vienam žmogui, judesys nepersiduoda kitam. Geras oro pralaidumas užtikrina čiužinio higieną – sudaromos nepalankios sąlygos veistis bakterijoms ir mikroorganizmams, susidaryti pelėsiui.

Čiužinys yra patikimas, elastingas ir tylus, nes kūginės 130 mm aukščio spyruoklės gaminamos iš tvirtos 1,8 mm storio vielos, įvelkamos į atskirus tekstilinius maišelius, kurie  jungiami tarpusavyje. Viename kvadratiniame metre yra nemažiau kaip 263 spyruoklės. Neaustinė kamšytinė armuota medžiaga (500 g/m3) atskiria spyruoklių bloką nuo putų poliuretano ir taip užtikrina ilgaamžiškumą. Patogiam poilsiui čiužinio viršuje ir apačioje naudojamas 30 mm storio klasikinis putų poliuretanas (25 kg/m3).

Čiužinį lengva prižiūrėti – jis gaminamas su nusegamu užvalkalu.

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tvirtą, orui pralaidų lovos pagrindą arba groteles be padėčių nustatymo.

 

 

 

 

 

Atsiliepimai

No customer reviews for the moment.

Parašyti atsiliepimą

Čiužinys Vega

Čiužinys Vega

LIETUVIŠKAS GAMINYS