Prekių pirkimas išsimokėtinai

Laumės baldai nuo šiol savo klientams suteikia puiką galimybę pasinaudoti pirkimu išsimokėtinai su dar geresnėmis „Bigbank“ pirkimo išsimokėtinai sąlygomis. Su šia pirkimo išsimokėtinai paslauga - naųjų baldų įsigyjimo procesas taps greitesnis ir patogesnis kiekvienam pirkėjui.

Bigbank“ pirkimo išsimokėtinai privalumai:

  • Skolinimosi suma gali siekti iki 7000 Eur;

  • Paskolos grąžinimui suteikiamas nuo 6 iki 60 mėnesių laikotarpis;

  • Objektyvus kliento pajamų vertinimas (atsižvelgiant į atlyginimą pagal darbo sutartį, individualią veiklą, neįgalumo ir senatvės pencijas, ūkininkų bei valstybės tarnautojų pajamas);

  • Idividualus palūkanų vertinimas atsižvelgiant į kiekvieno vartotojo gaunamas pajamas, imamos paskolos dydį, kredito istoriją bei lojalumą „Bigbank“.

Banko reikalavimai gavėjui:

  • Ne mažesnis kaip 20 metų amžius;

  • Mėnesio pajamos siekiančios ne mažiau kaip 230 Eur.

Sėkmingai „Bigbank“ pirkimo išsimokėtinai sutarčiai įvykdyti tereikės atvykti į partnerių skyrių ir kartu su savimi turėti asmens tapatybę nusakantį dokumentą: asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą (išduotą nuo 2003 m. sausio 1), laikiną ar nuolatinį leidimą gyventi Lietuvoje. „Bigbank“ pirkimo išsimokėtinai sutarties sudarymo metu pasiliekame teisę prašyti kitų papildomų dokumentų.

Sėkmingai pasirašius pirkimo išsimokėtinai sutartį – pinigų suma į Jūsų sąskaitą bus pervedama tą pačią arba kitą banko darbo dieną. “

Daugiau apie pirkimą išsimokėtinai ir kitas vartojimo paskolos sąlygas plačiau skaitykite Bigbank.lt

Bendradarbiaujame  su Moki lizingu ir Ūkio lizingu.

Dėl sutarčių sudarymo kreiptis telefonu Nr. 8-650-15136